Registrovaní soutěžící

Adéla Sochůrková
Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114
Alena Mizunová
Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Kryštof Kotula
SŠSS - střední škola společného stravování, Krakovská 1095/33 Ostrava-Jih, 700 30
Karolína Bitmanová
Hotelová škola Mariánské Lázně, Komenského 449 35301
Gabriela Unčovská
SOU A SOŠ Polička, Čs. armády 485, Polička 57201
Julie Břízová
SŠ a VOŠ cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné nám.12
Karolína Široká
Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3, 301 00
Sebastian Klop
Hotelová škola Poděbrady, Komenského 156/7 290 01 Poděbrady
Nikola Křehlíková
Akademie Hotelnictví a Cestovního ruchu s. r. o. Nade Mží 1 318 00 Plzeň - Skvrňany
Kristýna Šoffová
Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, p. o., Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Jakub Radvan
Hotelová škola U Borského parku 3
Klára Kuličková
SŠ Brno, Charbulova, p.o. Charbulova 106, Brno-Černovice 618 00
Tereza Sokolová
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava-jih
Marie Zinnerová
Hotelová škola Mariánské Lázně, Komenského 449, 353 01
Barbora Marková
SŠ Brno, Charbulova, p.o., Charbulova 106, 61800 Brno
Nikola Ronešová
Akademie Hotelnictví a Cestovního ruchu s. r. o., Nade Mží 1, 318 00 Plzeň
Ondřej Vlček
Akademie Hotelnictví a Cestovního ruchu s. r. o. Nade Mží 1 318 00 Plzeň - Skvrňany
Laura Pesselová
Hotelová škola Plzeň, U borského parku 3
Silvie Mecová
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
Alexandra Kaplanová
Charbulova 106, 618 00 Brno
Diana Slyshchenko
Integrovabá střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram Gen. R. Tesaříka 114, Příbram I, 261 01
Tereza Kubíčková
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka p. o.
Vladimír Tutoký
Hotelová škola Mariánské Lázně Komenského 449 35301